Naše stroje

Kolový bagr Mecalac 714 MW


Traktorbagr CAT 428E
S tímto strojem se dají bagrovat nejen rýhy, ale protože je vybavený ještě čelním nakladačem s paletovacími vidlemi můžete tento stroj využít na skládání a následný převoz palet nebo na převoz zeminy na kratší vzdálenosti na staveništi.Práce s traktorbagrem provádíme na celé Vysočině-jihlavsko,havlíč­kobrodsko,cho­těbořsko,žďár­sko…


Minibagr Neuson 2003

Tento stroj vyniká hlavně svojí hmotností což je 2190 kg a malými rozměry, na průjezd mu postačí pouhý metr. Daší velkou výhodou je naklápění kabiny pro hrabání svislého výkopu ve svahu až 15 stupňů.Tento stroj se pohybuje na gumových pásech takže Vám nepoškodí při přejíždění například zámkovou dlažbu.
Minibagr je převážen na Avii D90 4×4-nosič kontejneru, a proto je bagrování  možné provádět i v odlehlejších částech Vysočiny.
K minibagru nabízíme velké množství příslušenství pro specializované zemní práce.

Minibagr Bobcat E10
Nejmenší model řady Bobcat  E10 je výkonný stroj určen do úzkých a omezených prostor. Pouhým stisknutím tlačítka je možné podvozek rozšířit z původních 71 cm na 110 cm a získat tak tolik potřebnou boční stabilitu. Tyto vlastnosti je činí snadno přepravitelným a umožňují jim práci ve velmi stísněných prostorách, provádět renovace uvnitř budov a výkopy podél zdí. Model disponuje nulovým přesahem kabiny, což umožňuje bezpečné bagrování podél zdí.
Minibagr je převážen na Avii D 90 4×4, nebo na Multicar M 26 4×4.

Nákladní automobil Liaz 4×4

Man LE 12.220 4×2  nosič kontejnerů
Nosič kontejnerů. Využití stroje je především při zemních pracech k přemístění výkopku na místo určení, dále pak převoz strojů na stavbu a dovoz materiálů potřebných na stavbě.

Multicar M26 4×4
Uplatní se tam, kde se nedostane Avia, variabilní v úzkých a malých prostorech (dvory, průjezdy, malé vnitřní prostory), náhon 4×4 umožní pohyb i v obtížném terénu, možnost 3 stranné vykládky materiálu
 

Minidumpery

Neobyčejně praktické motorové kolečko

Mobilní bubnová třídička Lavys MBT3
Třídička třídí materiál na 3 frakce v jednom kroku – 0-32 mm,  32-63 mm a nadsíto.  Třídička je vybavena elektrocentrálou, tudíž není nutná el. přípojka v místě prosévání.
Třídičku převážíme na Avii D90 4×4.